Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
wersja polska english version
 

Grupa ACE

 

Utworzona w 2006 roku Grupa ACE (Automotive Components Europe) jest rezultatem połączenia aktywności trzech firm z obszaru odlewnictwa: odlewni żeliwa sferoidalnego Fuchosa położonej w Atxondo (okolice Bilbao w Hiszpanii), odlewni żeliwa szarego Feramo w Brnie (Czechy) oraz odlewni aluminium z lokalizacją we Wrocławiu.

Przewaga konkurencyjna grupy ACE wynika z wyjątkowej oferty zaawansowanej kompetencji odlewniczej (różne technologie dostępne w żeliwie i aluminium) oraz dodatkowo możliwości obróbki mechanicznej a także wsparciu inżynieryjnym na wczesnym etapie projektowania produktów.
Strategia rozwoju grupy skupia się na ciągłym zwiększaniu konkurencyjności dla rynku motoryzacyjnego w Europie.

Bezpośredni klienci grupy to największe firmy sektora hamulcowego w Europie i na świecie (Continental, TRW oraz CBI – dawniej Bosch). Komponenty produkowane w naszej grupie trafiają do ponad stu modeli samochodów oferowanych przez największe koncerny motoryzacyjne. Nasza wiedza i doświadczenie wspomaga rozwój naszych klientów zarówno w samochodach segmentu A i B jak i zaawansowanych technologiach segmentu premium.

 

 

Co warto wiedzieć o EBCC?

Nasze produkty trafiają do samochodów produkowanych na terenie całej Europy.

Wykorzystywane są w montażu samochodów największych firm motoryzacyjnych, m.in. 

Alfa Romeo, Audi, BMW, Daimler, Ford, Peugeot, Porsche, Renault, Skoda, Seat, Toyota, Volkswagen.

Czy wiesz, że?

Jesteśmy przyjaźni i bezpieczni dla naszego otoczenia

 

Nasi partnerzy

EBCC Sp. z o.o.
54-215 Wrocław, ul. Bystrzycka 89
sekretariat: tel. +48 71 78 46 101, e-mail: ebcc@ebcc.plcopyright EBCC 2013
wykonanie: okinet.pl