Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
wersja polska english version
 

Klienci

  •  
 

Oferta EBCC dla klientów to efekt synergii najbardziej istotnych obszarów cenionych w branży motoryzacyjnej: zaawansowanej technologii, jakości produktów i ciągle powiększanej konkurencyjności.
Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu w rozwój produktów, jesteśmy strategicznym dostawcą dla naszych partnerów biznesowych.

ukryte obiekty

Trzej główni klienci EBCC to zarazem liderzy branży aluminiowych zacisków hamulcowych w Europie i na świecie: TRW, ContinentalChassis Brakes International (dawna dywizja hamulcowa Robert Bosch). 100% naszej produkcji przeznaczone jest na rynek motoryzacyjny.
Nasi odbiorcy ulokowani są na terenie Europy Zachodniej i Centralnej.

Finalnymi odbiorcami naszych produktów są największe firmy motoryzacyjne świata takie jak VW Group, Peugeot, Renault, Ford, Toyota a także Porsche, BMW, Mercedes i Audi.

 

Co warto wiedzieć o EBCC?

Nasze produkty trafiają do samochodów produkowanych na terenie całej Europy.

Wykorzystywane są w montażu samochodów największych firm motoryzacyjnych, m.in. 

Alfa Romeo, Audi, BMW, Daimler, Ford, Peugeot, Porsche, Renault, Skoda, Seat, Toyota, Volkswagen.

Czy wiesz, że?

Jesteśmy przyjaźni i bezpieczni dla naszego otoczenia

 

Nasi partnerzy

EBCC Sp. z o.o.
54-215 Wrocław, ul. Bystrzycka 89
sekretariat: tel. +48 71 78 46 101, e-mail: ebcc@ebcc.plcopyright EBCC 2013
wykonanie: okinet.pl